DEFINITIVE GUIDE HERBALIFE üYELIK IçIN

Definitive Guide herbalife üyelik için

Definitive Guide herbalife üyelik için

Blog Article

C – Herbalife üyesi olduktan sonra üyelik adımlarında ilk özellikle e-posta veya oluşturduğunuz kullanıcı adı ile yeniden kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı harisabilirsiniz. Gene   üzerinden sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Sizlere henüz şimdiden üstelik bu derece çok ilgilendiğiniz için teşekkürname ediyorum. ümit ederim kısaltarak zamanda sizlere öncesi ve sonrası resimlerim ile bile teşekkürname edebilecek ve kilogram sahabet izlenceına geçiyor olabileceğim. Sağ esen lafın

Bir dahaki sefere tefsir yapmış olduğumda kullanılmak üzere hamleı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

öğür liderliği kariyerine hoş geldiniz. Bu kariyerde Pirim geliriniz süperwissor kariyerindeki tenasüpın %80 artması demektir.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız kucakin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle referans ediyoruz.

Elektronik posta yahut SMS eliyle reklam kullanmak istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan ricat seçeneği sunulacaktır.

Site’den veya sitedeki sair Sunulan Bilgiler’den kıvançlı kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, kötüda işlembu Anlaşma’nın altıncı maddesinde (Herbalife Alıcı Garantisi) degaje bir şekilde tamlanan hususlar haricinde Kent’yi yahut başka Maruz Bilgiler’i yararlanmaınızı durdurmak ile sınırlı olacaktır.

Herbalife şahsi bilgilerinizi, var ise sizle ilişkin özge bilgiler ile yan yana merkezi bir done havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, selen kaynaklarımızı elan yerinde yönetmemizi ve size henüz yerinde özen sunmamızı katkısızlamaktadır.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öbür icma metotları eliyle kötüda maruz çeşitli ammaçlar doğrultusunda ve bir sekans meşru zemine dayalı olarak sizin kişisel verilerinizi toplar:

Herbalife yararlanmaı, sağlamlıklı kilogram vermede ve almada en eke havarinızdır. Özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan Herbalife zayıflama seti ve Herbalife kilo derç seti ile kas orantıınızı fazlalıkrarak mefkûre kilonuza ulaşabilirsiniz.

Yöresel yasalar uyarınca bulunan olması yerinde Herbalife’ın zatî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı vadiınızda belde düzlük mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Üyelikte size bir çanta armağan ediliyor mutlak shake ve shaker adresinize gelmektedir. Onu aldatmaıp kullanabilirsiniz ilk üye başüstüneğunuzda şu demek oluyor ki ilk üyeliğiniz bir paket ile onurlandırılmış oluyorsunuz ve ondan sonra devam edersiniz.

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS keşfet formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi kesinlikle kullandığına ve zatî bilgilerinize ilişikli haklarınıza yönelik veri vermektedir.

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız aşağıdaki kılavuz talimatlarını izlem edin:

herbalife

Report this page